HAKKIMIZDA


MAVİ DURAK SÜRÜCÜ KURSU

MAVİ DURAK SÜRÜCÜ KURSU, ilkeli, çağdaş, bilime ve teknolojiye önem veren eğitim anlayışı ile sektöre giriş yapan kurumumuz, tarzından ödün vermeden güvenli sürücü yetiştirmeyi amaçlamaktadır.

Konusunda uzman, güler yüzlü, eğitim – idari kadrosu ve modern eğitim araç – gereçleri ile sizlere hizmet etmek daimî hedefimiz olacaktır.

 

MİSYONUMUZ

Çağdaş ve bilimsel sürücü eğitiminin herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Mavi Durak Sürücü Kursu olarak, hep birlikte bunun için çalışacağız.

VİZYONUMUZ

Yenilikçi, bilimsel ve kaliteli sürücü eğitimi verme yaklaşımımız ile sektörümüzde güvenilir, öncü kuruluş olmak.

 

NEDEN MAVİ DURAK SÜRÜCÜ KURSU?

Yaşanan trafik karmaşa ve kazaları ile birlikte günümüzde “Trafik Sorunu” artık halk sağlığı sorunu haline gelmiştir.

Uzmanların konu ile ilgili çalışmalarının sonucu, trafik terörünü tetikleyen en büyük unsurun sürücüler olduğu gerçeğini ortaya koymaktadır.

Sorunun çözümünün ise bilinçli, bilgili, trafik kurallarına uymayı içselleştirmiş, saygılı sürücüler yetiştirmek olduğu aşikardır.

Mavi Durak Sürücü Kursu olarak tüm bu sorunların ve çözüm için üzerimize düşen görevlerin daima farkında olduk ve olmaya devam edeceğiz.

Mavi Durak Sürücü Kursu, eğitimi ön planda tutan bir yaklaşım içerisindedir. Daimi önceliğimiz kaliteli eğitim olmuştur.

Ödün vermediğimiz kaliteli eğitimi gerçekleştirmek için;

  • Konusunda uzman, deneyimli, anlayışlı, empati becerisi yüksek eğitim kadromuz,
  • Modern, günün gereklilik ve yeniliklerine uyumlu, bilimsel metotlara entegre eğitim araç-gereç ve materyallerin kullanılması

Vazgeçilmezlerimiz olmuştur.

Öğrencilerimizi her ne şekilde olursa olsun sürücü belgesi sahibi yapmayı değil, teorik ve pratik olarak bilgili, bilinçli iyi birer sürücü olarak sürücü belgesi sahibi yapmayı hedeflemekteyiz.

Hangi konu olursa olsun, eğitimsizliğin bir alternatif olamayacağı düşüncesiyle, hedefimiz daima “Öğreterek Kazandırmak” olacaktır.

Numaranızı Bırakın Sizi Arayalım!

Tüm sorularınızı uzmanlarımız cevaplasın.

Mavi Durak Sürücü Kursu
Mesaj Gönder